Про нас

Інтернет магазин освіжувачів повітря та ароматизаторів "SCENTS" розпочав свою роботу у 2014 році. За минулий рік понад сто клієнтів стали щасливими власниками нашої продукції. Всі товари, представлені в нашому магазині, привезені зі США та Європи та куплені у офіційних постачальників. Якість цієї продукції можна не рекламувати, досить один раз спробувати.

У нас можна придбати:

Світові бренди, продукцію яких Ви можете придбати у нас:

Наші консультанти завжди допоможуть Вам з вибором та нададуть професійну консультацію. Запитання, що Вас цікавлять, завжди можна задати в соціальних мережах, посилання на які знаходяться в підвалі сайту, на пошту [email protected] або по телефону.

Ми працюємо для того, щоб Ви могли створити у своєму будинку затишок та приємну атмосферу. Оновлюйтесь і будьте інноваційними з нами! Завжди гарного настрою!

Ваш інтернет-магазин Scents.

Мы обрабатываем персональные данные (cookies, IP-адрес, местоположение), чтобы вам было удобнее пользоваться сайтом. Продолжая пользоваться сайтом, вы соглашаетесь на обработку персональных данных. Если вы не согласны - то вам следует покинуть сайт. В таком случае свяжитесь с нами любым удобным способом (телефон, email), мы поможем найти решение.
Подтверждаю
Добавлено в корзину
Scents.com.ua г. Харьков, ул. Отакара Яроша, д. 9А, оф. 33 +38 (099) 632-32-72 +38 (068) 541-42-77 [email protected]